1.Mis on vesiprint?
Palun vaadake "meist" sektorit

2.Kui kaua peab vesiprinditud detail vastu?
Aastaid. Samu meetodeid kasutavad ka suurfirmad mototööstuse maailmas. Ideon Designs kasutab kõrgkvaliteetseid tooteid, et ka Teie toode oleks samuti kvaliteetne ning peaks vastu kriimustustele, rasketele ilmastikutingimustele ning UV kiirgusele. Lõpptoode on sama tugev ja kvaliteetne nagu värskelt tehases värvitud auto.

3. Mis sorti materjale ei saa kasta?
Riideid
Kumm - Värv ei kinnitu hästi, kui kumm on liiga paindlik. Kui kumm on vähem paindlik, siis on võimalik, nt Crocsid.
Materjalid, mis vett ei kannata

4. Kuidas ma jupid/materjali kohale toon?
Disainimist soovivad jupid tuleb Teil esmalt eraldada ning võimalusel ka võimalikult heas konditsioonis kohale tuua. See tähendaks väiksemat ajakulu ettevalmistusfaasis ning soodsamat hinda Teile. Näiteks kui tuua kohale relvaraam, siis see peaks olema õlist puhtaks tehtud, sama lugu ka auto osadega.

5. Kui kaua võtab kogu protsess aega?
Projekti lõpetamise aeg on tavaliselt 1-2 nädalat, olenevalt materjali seisukorrast. Kui soovite mustrit, mida laos ei ole, siis tuleb arvestada pikema tarneajaga. Terve protsessi vältel oleme kliendiga ühenduses ning anname probleemidest või viivitustest teada.

6. Milliseid disaine ma valida saan?
Mustrite valimiseks võite tulla kas koha peale või vaadata ringi meie netilehel. Mustreid on tuhandeid erinevaid ning kui muuta alusvärvi, siis näeb ka muster teistsugune välja ning see tagab iga eseme unikaalsuse. Kui leiate mõne huvitava mustri, mida meil ei ole, siis tuleb arvestada tarneajaga, kuid töö tegemata ei jää.

7. Kas saadate postiga ka välismaale?
Jah, võime saata pakke igale poole Eesti piires ning ka välismaale. Materjalid on pakendatud turvaliselt, et säiliks ideaalne konditsioon.

8. Kuidas ühendust võtta?
Ühendust saate võtta kontakt sektoris päringuvormi läbi või siis helistades. Palun kirjutage oma toote seisundi ja soovide kohta võimalikult täpselt. Näiteks kirjutage mõõdud, kriimude arv ning värvi ja lakisoovid (matt, poolläikiv, läikiv).